Skip links

İş Fırsatı

Network Marketing alanındaki deneyimlerim hayatımın gençlik yıllarına kadar dayanıyor. Kendimi ilk olarak 17 yaşımdayken bir Network Marketing firması içerisinde buldum. Bu 1980 yılında idi. Kendi kendimin patron olma, kendi
firmamı yönetme ve aynı zamanda ne çalışanlarımın ne de iş için yatırım gereğinin olmaması fikri hoşuma gitti. O sırada sevmediğim şey ise üründü ve bu şekilde kendimi 1992 yılında bir Herbalife toplantısında bulmam 12 yılımı aldı
ve birdenbire herşey yerine oturmuştu: doğru ürünler, adil pazarlama sistemi ve şirketin felsefesi.

Network Kariyerimin ilk altı yılında Avrupa’daki 5 farklı ülkede, yılda yaklaşık olarak 7 Milyon Alman markı ciro çeviren bir organizasyon kurdum ve Pazarlama Planının en üst seviyesi olan Başkanlık Takımlığına kalifiye olmak üzereydim.

90’lı yıllarda rakiplerin ezici bir şekilde güçlü olması sebebiyle pazarda ağır bir şekilde bozguna uğramıştık ve benim firmada en üst seviyeye ulaşma hayalim daha uzun yıllar için ertelenmişti.

1998 yılında Türkiye pazarı ilk Müslüman ülke olarak açıldığında, oradaki ilk başarılı yabancı distribütörlerden biri olma fikrini aklımdan çıkartamadım. Sözün kısası: dilini hiç bilmeden, hiçbir tanıdğım olmadan, Türkiye’deki insanların beslenme alışkanlıklarını değiştirme vizyonumu gerçekleştirmek için, bana tamamen yabancı olan bir ülkeye ve kültüre gittim.

4 yıllık kan ter ve gözyaşıyla geçen sıkı bir çalışma sonucu yatırımımın ilk meyveleri kendini gösterdi. Bugün 20 yıldan daha uzun bir süre sonra, 40.000 den fazla çalışma arkadaşımın olduğu ve yıllık yaklaşık olarak 60 Milyon Amerikan Doları ciro çeviren büyük bir organizasyonum var.

Bügün Türkiye Avrupanin en potensiyel sahibi pazari ve cok yakinda Herbalife Nutrition Türkiye Avrupa da bir numera olmaya sansimiz var.

Siz bu is firsati ilgilenirsiniz o zaman bana bir mesaji atabilirsiniz.

Merhabalar İsmim Oktay İNAÇ 2004 yılında Üniversite öğrencisiyken tanıştım. O yıllarda amatör olarak masa tenisi oynuyordum. Kahvaltı yapmadığım için enerjimim düşük ve derslerde uyuyordum. Shake ve çay ile güne başlayarak enerjimi ve odağımı arttırdım, kendimi iyi hissettim.Spordaki başarıma katkı sundu. İlk kazancım 130 TL oldu. Öğrenci olarak para kazanmak özgüvenimi arttırdı. İlk yurtdışı deneyimim Herbalife sayesinde Cruise gemisiyle Yunanistan adaları oldu. Bu iş sayesinde hem geziyorum hem eğleniyorum hem de para kazanıyorum. 3 kez yurtdışına çıktım 6 ülke gezdim. Şu anda özel bir şirkette çalışıyorum, part time yapıyorum. Bu iş benim için bir yaşam tarzı haline geldi, ürünlerin tamamını kullanıyorum, kendimi harika hissediyorum.

Okay İNAÇ
Okay İNAÇ

Merhabalar ben Semiha Çevik 2015 yılında part time bir iş arayışı içinde
iken Herbalife ile tanıştım Eşimin de aşırı kilolarından dolayı hem kendimiz indirimli kullanmak amaçlı hem de ek gelir sağlamak amaçlı çıktığımız bu yolda hayatımızın bu kadar değişeceğini birçok insanın da hayatını değiştirme fırsatı yakalayacağımızı tahmin bile edemezdik.Ürünleri kullandıktan ilk 1 hafta içinde Sabahları artık daha dinç daha enerji uyanıyor güne daha pozitif başladık Böylelikle etki çevremizde bizi fark edince Onların da hayatlarına dokunmaya başladık ürünlerimiz hem indirimli alıyor hem de ekstra kazançimiz aluyordu ilk ayda kazancım Herbalife da 500 TL oldu. Şirketimin sayesinde bir cok egitim alma ve yurt dışı egitimi şansini yakalayip kariyer badamaklarini çıkmaya basladim. Şu anda sadece haftada toplam 9-10 saat çalışarak ayda askeri ücreti yaklasik 2 yada 4 kati fazla geliriz sahibim.

Semiha ÇEVİK
Semiha ÇEVİK

Merhabalar benim adım Ahmet Emin 26 yaşındayım bu iş fırsatıyla yaklaşık 1 sene önce katıldığım büyük bir etkinlik sayesinde tanışıp başlamaya karar verdim.Eski bir muhasebe ve finansçıyım özel sektörde muhasebe ve finans şefliği yaptım 2 yıla yakın özgür bir çalışma alanım yoktu zamanımı değerli kullanamıyordum strestli bir hayatım vardı. Bu işinin özgür iş sahasını görünce çok etkilendim.Aslen Elazığlıyım işi full time yapmak için Malatya’ya taşındım beslenme kulübümü açtım. 3 ayda 35 kahvaltıya ulaştım şimdi 5 tane kopya kulübüm var yaklaşık 15 saat hiç sıkılmadan düzenli olarak çalışıyorum harika genç bir ekibim var ve kendimi inanılmaz dinç hissediyorum gelir seviyem asgari ücretin 5 katına çıktı. Bu işi çok seviyorum.

Ahmet EMİN